українська російська англійська
Реалізація Дунайської стратегії відкриває нові перспективи для розвитку регіонів України
17.03.2017 | 19:14
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Реалізація Дунайської стратегії, співпраця між нашою країною та країнами-учасниками Стратегії відкривають нові перспективи для розвитку регіонів України.

Про це сказав Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслав Негода під час зустрічі з Надзвичайним та повноважним Послом Австрійської Республіки в Україні пані Герміне Поппеллер.

«Австрія відіграє важливу роль в реалізації Пріоритету № 1 Стратегії «Внутрішнє судноплавство». Ми розглядаємо перспективи нашої майбутньої співпраці через призму розвитку громад, які знаходяться в українських регіонах, охоплених стратегією. Якщо говорити про співробітництво з Австрією, то це приморські території Одеської області. Для нас важливо спільно з міжнародними партнерами реалізувати якісні проекти, спрямовані на поліпшення інфраструктури та підвищення рівня життя на цій території», - зазначив В’ячеслав Негода.

Перший заступник Міністра наголосив, що Мінрегіон максимально зацікавлений у розширенні співробітництва і всебічно сприятиме реалізації проектів між Україною та країнами-учасниками Дунайської стратегії.

 

Довідково

З метою активізації участі України в реалізації Стратегії ЄС для Дунайського регіону 26.10.2016 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №765, якою від Мінекономрозвитку до Мінрегіону передано функцію організаційного, інформаційного та матеріально-технічного забезпечення діяльності Координаційного центру з провадження діяльності, пов’язаної з Участю України в реалізації Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону.

Австрія є координатором в реалізації Пріоритетів № 1, 9 та 10 Стратегії ЄС для Дунайського регіону.

Цілями та завданнями Пріоритету № 1«Внутрішнє судноплавство» до 2020 року є 

забезпечення навігації на Дунаї протягом 300 днів на рік;

ефективне управління інфраструктурою внутрішнього водного транспорту;

підтримка функціональної Базової мережі транспортних коридорів TEN-T (Транс'європейська транспортна мережа) до 2030 року;

підтримка розвитку Мультимодальних терміналів в портах та інтеграція в їх мережу інших видів транспорту та можливих логістичних послуг до 2030 року;

поліпшення регіонального авіасполучення і впровадження ініціативи Єдине європейське небо;

сприяння покращенню вторинних і третинних доріг.

 

версія для друку