українська російська англійська
Міністр культури Євген Нищук обговорив з керівництвом Львівщини перспективи культурного розвитку регіону
21.03.2017 | 12:35
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Під час робочої поїдки до Львівщини Міністр культури України  Євген Нищук  провів зустріч з першим заступником голови Львівської облдержадміністрації Ростиславом Замлинським.

 Сторони обговорили  стан  та перспективи культурного розвитку регіону, підтримки на рівні держави культурних ініціатив Львівщини, а також втілення спільних мистецьких проектів за сприяння Міністерства культури, в тому числі поглиблення тісної творчої співпраці з обраними за конкурсом керівниками національних закладів культури - Львівської галереї мистецтв Тарасом Возняком та Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької Василем Вовкуном.

 Такий діалог на усіх рівнях від конкретних митців і до представників влади є дуже корисним, адже саме спільна робота може принести такі бажані позитивні зміни, винести культурну складову на чільне місце, як таку, що може дійсно зшивати країну у такий непростий історичний період. Я дякую за незмінне прагнення представників як Львівської влади, так і творчої інтелігенції співпрацювати. І результатом цього, я переконаний, будуть як яскраві мистецькі проекти, так і вагомі кроки у реалізації культурної політики в Україні”, – сказав Євген Нищук.

 Під час зустрічі також підняли питання створення каталогу, до якого будуть включенні історичні та інші унікальні об’єкти Львівщини, які б могли використовуватись у якості локацій для проведення кінозйомок. Зі свого боку Міністр культури висловив свою підтримку даній ініціативі та наголосив, що її варто продовжити і у інших регіонах України, а такий каталог має стати загальнодержавним. Надто, каже Євген Нищук, у контексті того, що питання підтримки виробництва українського кіно є пріоритетним для держави,  і у 2017 році на ці процеси вперше Урядом було виділено близько 500 млн грн.

Серед інших питань порушувалася також гостроактуальна тема нормативно-правового врегулювання на державному рівні процесів, пов’язаних із збереженням об’єктів культурної спадщини Львівщини. Під час розмови були озвучені ряд першочергових питань та пропозицій, втілення яких на рівні Львівської облдержадміністрації, облради та міської влади м. Львів допоможе зберегти та примножити культурні надбання регіону. 

версія для друку