українська російська англійська
Міністр оборони України провів зустріч з Послом Ісламської Республіки Афганістан
21.03.2017 | 16:35
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 21 березня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Афганістан Мохаммадом Акбаром Мохаммаді.

Посол передав вітання від Міністра національної оборони Афганістану та висловив вдячність Україні за підтримку свого народу.

«Дипломатичним відносинам між Україною та Афганістаном близько 22 років, - зазначив пан Мохаммаді. – Ми сподіваємося на продовження співробітництва та завжди зацікавлені у співпраці та розвитку відносин».

У ході зустрічі сторони окреслили спектр подальших напрямків співробітництва та домовилися про створення двосторонньої робочої групи, яка розробить Програму співробітництва в оборонній сфері між двома країнами.

«Афганістан – це дружня країна, яка постійно надає політичну підтримку Україні на міжнародній арені у нашому протистоянні з ворогом, – наголосив Міністр оборони України Степан Полторак. – Ми готові до продовження співробітництва, обміну досвідом та підтримаємо ініціативи, які принесуть користь нашим державам».

Також Степан Полторак запросив очільника оборонного відомства Республіки Афганістан відвідати Україну з робочим візитом.

 

версія для друку