українська російська англійська
До українського Пакту заради молоді - 2020 приєднались дві нові компанії
21.03.2017 | 18:04
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

21 березня в Міністерстві молоді та спорту відбулось нагородження кращих компаній за результатами реалізації Пакту заради молоді — 2020 у минулому році.

Заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема подякував Центру “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” за ідею запровадження загальноєвропейської ініціативи Пакту заради молоді та активної участі у її успішній реалізації в Україні.

“Така ініціатива є надзвичайно актуальною для України, - наголосив заступник Міністра молоді та спорту. - Наразі ми стикаємося з новими викликами, в тому числі в питанні працевлаштування молоді, і ці питання можуть бути вирішені лише шляхом запровадження нових механізмів та підходів по роботі з молоддю та консолідованими зусиллями держави, громадськості та бізнесу”.

Користуючись нагодою, Олександр Ярема висловив вдячність компаніям, які підписали український Пакт заради молоді, за реалізацію соціальних ініціатив, у тому числі спрямованих на молодь.

За словами заступника Міністра, результати реалізації Пакту у 2016 році перевищили заплановані. Так, було створено 106 партнерств між бізнесом та освітнім сектором (заплановано на 2016 р. – 25) і забезпечено 5 500 місць для стажування та першої роботи молоді (заплановано на 2016 р. – 2 500).

Олександр Ярема вручив почесні грамоти Міністерства молоді та спорту ТОВ “Нестле Україна” за вагомий внесок у розвиток молодіжної політики та створення перших робочих місць для молоді, ТОВ “Ашан Україна Гіпермаркет” за вагомий внесок у розвиток молодіжної політики та активну участь у реалізації українського Паку заради молоді -2020, ПАТ “Укртелеком” за вагомий внесок у розвиток молодіжної політики та високі досягнення у співпраці з освітнім сектором.

У рамках заходу дві нові компанії, а саме “Deloitte Ukraine” та “АДВ Дистрибьюшен” приєднались до Пакту заради молоді- 2020.

Також учасники обговорили оновлення цілей Пакту, Національний план дій для працевлаштування молоді, організацію форумів “Бізнес молодь” тощо.

Нагадаємо, що Міністерство молоді та спорту у співпраці з Центром "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності" у 2016 році розпочало реалізацію в Україні європейської ініціативи "Пакт заради молоді – 2020".

Мета Пакту – створення нових робочих місць для молоді, допомога молоді здійснити правильний вибір щодо майбутньої роботи, запровадження сучасних європейських механізмів і підходів до роботи з молоддю та консолідація зусиль держави, громадськості і бізнесу для вирішення проблем освіти і працевлаштування молодих людей.

Пактом передбачається створення як мінімум 100 партнерських проектів між бізнесом та освітнім сектором та забезпечення 10 000 місць для стажування та першого робочого місця молоді.

Дана ініціатива має підтримку Європейського парламенту, Європейської комісії, Європейської ради та Короля Бельгії.

 

версія для друку