українська російська англійська
"Нове обличчя кордону". Під час конкурсу відберуть близько 800 кандидатів до реформованих підрозділів
22.03.2017 | 11:24
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

У найближчі дні в Державній прикордонній службі України розпочнеться черговий етап набору в рамках пілотного проекту «Нове обличчя кордону».

Нинішній відбір проводитиметься до підрозділів Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» та відділу прикордонної служби «Краківець» Мостиського загону.

Для прозорості та неупередженості партнерами нинішнього етапу проекту виступають Посольство США в Україні та Міжнародна організація з міграції.

Загалом планується відібрати близько 800 осіб, більшість з яких саме з числа цивільної молоді.

Державна прикордонна служба України запрошує громадян, які бажають проходити службу в реформованих прикордонних підрозділах, активно долучатися до конкурсу. «Саме Ви своєю щоденною роботою спроможні стати новою формацією прикордонників та обличчям кордону», - йдеться у зверненні до громадян.

Нагадаємо, під час першого етапу конкурсу, що проходив у середині 2015 року, відбір відбувався виключно серед діючих прикордонників. З 400 кандидатів конкурсною комісією тоді були відібрані 160 військовослужбовців, які в даний час проходять службу в аеропортах «Київ» та «Гостомель». 

версія для друку