українська російська англійська
Прем'єр-міністр: Збереження економічного росту дозволить забезпечити соціальні стандарти і підвищити пенсії
22.03.2017 | 15:08
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд України готовий до корегування макропоказників розвитку економіки, але зберігає серед головних пріоритетів позитивну динаміку ВВП, оскільки саме це дозволить підвищити соціальні стандарти та осучаснити пенсійні виплати. Про це в ході засідання Уряду наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. 

"Важливо, щоб ми продовжили процес економічного зростання, – сказав Прем’єр-міністр. – Зараз ми звісно будемо коригувати зростання ВВП, від якого фактично наповнюється Державний бюджет. Наше завдання – компенсувати зменшення валового продукту іншими заходами. Це виклик і для Міністерства фінансів, і для галузевих міністерств. Наше завдання – пришвидшений, прискорений економічний ріст".

Зростання економіки дасть можливість виконати одне з головних завдань Уряду у 2017 році – "підвищення пенсій українським пенсіонерам шляхом проведення масштабної, системної, серйозної пенсійної реформи, яка дасть можливість ліквідувати дефіцит Пенсійного фонду і побудувати справедливу пенсійну систему. Врешті-решт у цьому питанні потрібно поставити крапку", - зазначив Глава Уряду. 

При цьому він висловив сподівання, що роботу Уряду підтримає Парламент. "Я обіцяв, що ми піднімемо мінімальну заробітну плату – ми це зробили. Перші кроки зроблені. Треба йти далі і підвищувати заробітні плати, стандарти для людей. Такі резерви можуть бути тільки тоді, коли економіка розвивається. Тому наше з вами завдання залишається незмінним – навести порядок в країні і пришвидшити економічне зростання. Над цим маємо концентруватися і далі", - підкреслив Прем’єр-міністр.

 

версія для друку