українська російська англійська
І. Климпуш-Цинцадзе: Що довше триває конфлікт, то більше я розумію, що його практично неможливо розв`язати без міжнародної присутності
22.03.2017 | 22:48
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем`єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася із заступницею помічника держсекретаря США Бріджит Брінк. Ішлося, зокрема, про перехідний період в умовах нової Адміністрації Президента Трампа, місце України в нових умовах та стан реформ у нашій країні.

Бріджит Брінк наголосила, що США очікують від України подальшого прогресу в реформах, особливо, в частині боротьби з корупцією та перетвореннях у судовій системі. Важливо продемонструвати, що Україна, як найбільший отримувач допомоги від Сполучених Штатів у Східній Європі, ефективно її використовує та досягає позитивних результатів.

Обговорюючи нещодавнє загострення на сході України та агресію Росії, співрозмовниці погодилися, що дії агресора на міжнародній арені та у відносинах із сусідами нагадують про повернення до Радянського Союзу, але з іншою назвою. Бріджит Брінк запевнила, що США і надалі повністю підтримують територіальну цілісність і суверенітет України, а про будь-яке зняття санкцій з Росії наразі не йдеться.

Також Віце-прем`єр торкнулася теми врегулювання конфлікту та залучення до цього міжнародних партнерів.

 «Що довше триває конфлікт, то більше я розумію, що його практично неможливо розв`язати без міжнародної присутності. Необхідно створити поліцейську озброєну місію, що буде забезпечувати цілодобовий моніторинг ситуації в зоні АТО, матиме доступ до неконтрольованих територій та здійснюватиме спостереження за кордонами», - наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

 

 

версія для друку