українська російська англійська
Охорону арсеналів, баз та складів, на яких зберігаються боєприпаси, посилено, – Міністр оборони України
23.03.2017 | 11:25
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

На даний час на місці надзвичайної події на базі зберігання поблизу міста Балаклея вживаються заходи щодо локалізації пожежі та недопущення жертв серед мирного населення. На цьому сьогодні, 23 березня, наголосив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час брифінгу у прес-центрі Міністерства оборони України.

«На місці події для надання допомоги та виявлення причин того, що відбулося, вже працює комісія на чолі із заступником Міністра оборони України генералом-лейтенантом Ігорем Павловським, офіцерами Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України. Розгорнуто оперативний штаб, вживаються усі заходи щодо локалізації пожежі», – підкреслив генерал армії України Степан Полторак.

За словами Міністра оборони України, особовий склад військової частини у складних умовах діяв відповідно до інструкцій, чітко і впевнено. Зокрема, було оперативно організовано роботу пожежної броньованої техніки, налагоджено взаємодію з профільними структурами в регіоні.

Як поінформував генерал армії України Степан Полторак, за попередньою інформацією жертв серед військовослужбовців та цивільного населення немає.

«Створено умовний семикілометровий кордон зони небезпеки можливого розльоту боєприпасів. Вживаються заходи щодо евакуації особового складу військової частини та місцевого населення із зони можливого ураження. Посилено режим прикордонного контролю на південно-східному напрямку. Над місцем пожежі, у 50-кілометровій зоні, закритий повітряний простір для усіх літальних апаратів», – зазначив Міністр оборони України.

Генерал армії України Степан Полторак додав, що на даний час в зоні вогню і детонації боєприпасів перебуває близько третини території бази.

У зв’язку із надзвичайною ситуацією, Міністерство оборони України звертається до усіх громадян з проханням бути пильними та оперативно повідомляти у правоохоронні органі про усіх підозрілих осіб, які знаходяться поблизу військових об’єктів.

 

версія для друку