українська російська англійська
На Закарпатті у власність учасникам АТО передано майже 332 гектари землі
23.03.2017 | 14:37
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку запровадження ініціативи про забезпечення учасників антитерористичної операції та членів їх родин земельними ділянками Головне управління Держгеокадастру у Закарпатській області та органи місцевого самоврядування регіону надали учасникам АТО дозволи для виготовлення документів на 3447 земельних ділянок. Загальна площа земель, що планують відвести, становить 1086 гектарів.

На сьогодні у Закарпатській області учасники АТО вже отримали у власність: 663 земельні ділянки загальною площею 60,78 га для ведення садівництва, 244 наділи загальною площею 254,9 га для ведення особистого селянського господарства, 170 наділів загальною площею 13,3 га для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських споруд і 45 земельних ділянок загальною площею 2,7 га для індивідуального дачного будівництва.

Головним управлінням Держгеокадастру у Закарпатській області надано із земель державної власності 864 земельні ділянки загальною площею 302,5 гектара. Органи місцевого самоврядування Закарпаття прийняли 258 рішень про передачу 258 наділів загальною площею 29,15 гектара.

Найбільшу кількість земель для військових відвели в Ужгородському (440 земельних ділянок загальною площею 58,83 га), Рахівському (175 наділів  загальною площею 20,51 га) та Берегівському  (82 ділянок загальною площею 6,5 га) районах Закарпатської області.

Усього станом на сьогодні у Закарпатській області від учасників АТО отримано 5406 заяв про надання земельних ділянок.

Для землевпорядної служби робота з виділення земельних ділянок для захисників України залишається одним з пріоритетних питань. Працівники Держгеокадастру завжди готові надати військовим вичерпну інформацію та допомогу у оформленні земельних ділянок.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.

 

версія для друку