українська російська англійська
«Нове обличчя кордону». 28 березня розпочинається відбір на посади в реформовані підрозділи Держприкордонслужби
24.03.2017 | 10:15
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

28 березня 2017 року в Державній прикордонній службі України розпочнеться черговий набір до органів і підрозділів відомства в рамках пілотного проекту «Нове обличчя кордону».

Відбір на конкурсній основі відбуватиметься на посади в підрозділи окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» та Мостиського прикордонного загону, персонал яких виконує завдання в аеропорту «Бориспіль», залізничній станції «Київ-Пасажирський» та пункті пропуску «Краковець», що на кордоні з Польщею.

Конкурс проводитиметься серед військовослужбовців Державної прикордонної служби України та цивільних громадян України. Загалом планується відібрати близько 800 осіб, більшість з яких саме з числа цивільної молоді.

Для прозорості партнерами нинішнього етапу проекту виступають Посольство США в Україні та Міжнародна організація з міграції.

Процедура конкурсу розпочнеться з приймання та опрацювання електронних анкет кандидатів. Заповнити та подати її всі бажаючі матимуть змогу в день старту конкурсу на сторінці проекту. Набір триватиме до 28 квітня.

Подані анкети оброблятимуться автоматизованою електронною системою без втручання посадових осіб прикордонного відомства.

Кандидати, які відповідають вимогам Держприкордонслужби, допускатимуться до участі у подальшому відборі.

Запрошуємо громадян, які бажають проходити службу в реформованих прикордонних підрозділах, активно долучатися до конкурсу. Саме Ви своєю щоденною роботою спроможні стати новою формацією прикордонників та обличчям кордону.

В свою чергу Держприкордонслужба пропонує престижну стабільну роботу, гідний рівень грошового забезпечення близько 9 тисяч гривень, перспективу кар’єрного зростання, соціальне забезпечення згідно з діючим законодавством, професійну підготовку за міжнародними стандартами тощо.

Детально ознайомитись із умовами конкурсу та переліком посад можна на сайті Держприкордонслужби за посиланням http://dpsu.gov.ua/ua/newface або в Call-центрах за телефонами (044) 239-85-35 у Києві та (032) 258-50-38 у Львові.

Додатково наголосимо, що анкети можна буде подавати лише з 28 березня в день старту конкурсу.

 

версія для друку