українська російська англійська
Павло Розенко: Окупанти, а не Україна, припинили виплату пенсій на непідконтрольній українській владі території
24.03.2017 | 11:45
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТР УКРАЇНИ

Відновлення виплати пенсій та соціальних допомог на окупованих територіях відбудеться після повного виконання Мінських угод та відновлення територіальної цілісності України. Про це під час години запитань до Уряду у Верховній Раді України заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Давайте не будемо повторювати путінську істерію на тему відновлення виплат пенсій», - сказав він, відповідаючи народному депутату від «Опозиційного блоку».

«Не українська влада припинила виплату пенсій і соціальних допомог на окуповані території. Саме окупанти на чолі з російськими військами захопили частину української території і припинили там виплату українських пенсій і соціальних допомог. Там сьогодні немає органів української державної влади, там немає відділень українських банків і тому, ми не можемо виконати свої зобов’язання перед людьми, які опинилися внаслідок окупації у вкрай складній ситуації», - наголосив Віце-прем’єр.

«Нас страшенно турбує гуманітарна  і соціальна ситуація на окупованій території. Там справді гуманітарна катастрофа і соціальна криза. Так, люди, які проживають там, мають право на отримання пенсій і соцдопомог. Але вони її зможуть отримати, коли будуть в повному обсязі виконані в тому числі Мінські угоди, і буде відновлена територіальні цілісність України», - зазначив Павло Розенко.

Павло Розенко також підкреслив, що люди, котрі переїжджають на постійне місце проживання на підконтрольну українській владі територію, в повному обсязі отримують всі належні їм соціальні виплати, в тому числі і пенсії.

 

версія для друку