українська російська англійська
Глава Уряду: Наше завдання - за 5-7 років навести лад на українських автошляхах
24.03.2017 | 12:50
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд концентрується над виконанням завдання, щоб за 5-7 років навести лад на українських автодорогах. На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час "Години запитань до Уряду" у Верховній Раді України у п'ятницю.

"Якби дороги утримували нормально у 2006-2012 роках, то ситуація з дорогами була би іншою. І наше завдання сьогодні – за 5-7 років навести лад на українських автошляхах. Українці достойні того, щоби їздити нормальними дорогами", – підкреслив Глава Уряду.

У 2017 році на здійснення автодорожніх робіт виділено 15 млрд грн. Отримання ще 15 млрд грн передбачено у результаті репрофайлінгу облігацій внутрішньої державної позики, зауважив Володимир Гройсман.

За його словами, 95% доріг в Україні знаходяться у незадовільному стані.

Прем'єр-міністр зауважив, що дав доручення Міністерству інфраструктури України, Державному агентству автомобільних доріг України швидше розпочати роботи щодо ремонту доріг.

"Ми будемо переходити до капітального ремонту, реконструкції українських доріг", – заявив він.

Окремо він зазначив, що будівництво дороги Одеса – Рені є одним з пріоритетних проектів.

"Уряд і я особисто багато приділили уваги минулого року для початку будівництва цієї дороги. Беззаперечно, ми будемо продовжувати її будівництво до остаточного завершення", – підкреслив Глава Уряду.

Коментуючи експеримент щодо спрямування частини перевиконання митних платежів на ремонти доріг, він зазначив, що за 2 місяці 2017 року перевиконання планів становило близько 2 млрд грн.

"Це говорить про те, що на митниці почав наводитися порядок. Але вважаю, що на сьогоднішній день говорити, що митниця працює ефективно неможливо. Там ще достатньо серйозні є приховані резерви", – зауважив Володимир Гройсман.

Уряд очікує, що перевиконання планів митних платежів у березні також "буде показовим у позитивному плані": "Я не хочу говорити про цифри, але вони будуть суттєвими", – сказав він.

 

 

версія для друку