українська російська англійська
Привітання Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана до Дня Національної гвардії України
26.03.2017 | 09:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Шановні друзі!

 

Вітаю Вас з Днем Національної гвардії України!

Національна гвардія – наша особлива гордість і захоплення, яка викликає повагу у всього українського суспільства. Нацгвардійці були одними з перших, хто відбув на Донбас весною 2014 року протистояти російсько-терористичній агресії. Тисячі добровольців тоді влилися у лави Нацгвардії і з спопелілого Майдану рушили боронити нашу країну і свободу.

Батальйони Нацгвардії вписали чимало героїчних сторінок в історію сучасного українського війська. Ми завжди будемо дякувати бійцям Нацгвардії за незламність духу і героїзм, проявлений у відстоюванні територіальної цілісності та незалежності нашої країни.

Сьогодні Нацгвардія захищає нашу державу та громадян від будь-яких незаконних збройних формувань, злочинних і терористичних організацій. І бійці успішно справляються з покладеними на них завданнями. Приємно бачити, як Національна гвардія стрімко розвивається: це сучасний військовий підрозділ, що здатен ефективно реагувати на безпекові виклики, які ставить перед нами сьогодення. Військовослужбовці Нацгвардії довели, що є висококласними професіоналами та справжніми патріотами України. І високий рівень довіри українців до Національної гвардії лише підтверджує цю думку.

Висловлюю вдячність особовому складу за сумлінне та самовіддане виконання конституційного обов’язку, значний внесок у зміцнення обороноздатності нашої держави і захист її національних інтересів.

Бажаю всім військовослужбовцям і їх родинам міцного здоров’я, благополуччя, мирного неба над українськими домівками!

 

 

З повагою

Прем’єр-міністр України                                                                       Володимир ГРОЙСМАН

 

версія для друку