українська російська англійська
У рамках проекту "Допомога йде" діти з Донеччини проходитимуть лікування у Запоріжжі
24.03.2017 | 16:54
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

25 дітей з прифронтових міст та сіл Ясиноватського та Бахмутського районів Донецької області прибули до Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні, де вони отримають безкоштовне обстеження та лікування у рамках благодійного проекту оперативного командування “Схід” “Допомога йде”.

Діти прибули разом із батьками і вже днями їх буде обстежено та призначено комплексне лікування до повного одужання. Слід наголосити, що лікування повністю безкоштовне.

Можливість відправити дітей для отримання кваліфікованої медичної допомоги, якої бракує у прифронтовій зоні, з’явилася завдяки співпраці обласної влади й лікувальних закладів Запорізької області та оперативного командування “Схід” Збройних Сил України в рамках спільного благодійного проекту “Допомога йде”, який було започатковано в січні цього року.

“Запорізька область приєдналася до проекту на початку березня. Діти прибули для отримання медичної допомоги, яку вони не можуть повноцінно отримати вдома через бойові дії”, – зазначив координатор проекту офіцер відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування “Схід” Борис Кутовий.

За його словами офіцера, головна мета проекту полягає в тому, аби закріпити за кожною лікарнею Донеччини й Луганщини, яким бракує медперсоналу, висококваліфікованих спеціалістів з медичних закладів інших великих міст України. Це дасть можливість ефективно проводити лікувально-профілактичні заходи як для надання необхідної медичної допомоги мешканцям регіону, так і профілактики захворювань. Військовослужбовці беруть безпосередню участь в реалізації цього проекту та виконують завдання щодо організації взаємодії в напрямку надання гуманітарної допомоги лікувальним закладам.

Протягом січня-лютого у лікарнях Дніпра медичне обстеження та висококваліфіковану медичну допомогу вже отримали майже 40 дорослих і дітей з Мар’їнського, Ясинуватського та Бахмутського районів Донецької області. Вони проходили лікування у відділеннях реконструктивної хірургії та онкології, нефрології, ортопедії, урологічному, офтальмологічному та інших відділеннях. Проведені успішні хірургічні втручання, у тому числі складні операції.

 

версія для друку