українська російська англійська
Понад сто військовослужбовців ВСП забезпечують правопорядок в Балаклії
24.03.2017 | 17:59
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

До несення служби на блокпостах, патрулювання місцевості біля території арсеналу та виявлення небезпечних предметів у Балаклії залучено понад 100 військовослужбовців Військової служби правопорядку Збройних Сил України.

Контроль за дотриманням правопорядку здійснює командування Харківського зонального відділу військової служби правопорядку у ЗС України.

Вже за півтори години після перших вибухів на військовому об'єкті до місця події прибула оперативна група з числа військових правоохоронців.  До шостої ранку було виставлено перші блокпости на околицях Балаклії та визначено маршрути патрулювання.

За словами військовослужбовців ВСП, головне завдання у перші дні після надзвичайної ситуації полягало у виявленні боєприпасів чи уламків, спеціальному позначенню їх на місці, та повідомленні про це військовим саперам.

«Близько 80 небезпечних предметів ми знайшли до цієї миті. Як свідчить практика, більшість із них не несе загрози. Тому ми вживаємо усіх заходів, аби знизити соціальну напругу в райцентрі», - розповідають військові правоохоронці.

Також вчора, 23 березня, силами військового патруля вдалося згасити пожежу на початковій стадії у помешканні по вулиці Соборна, 94. Господарі квартири були евакуйовані.

 

версія для друку