українська російська англійська
28 березня в аеропорту «Бориспіль» - старт чергового масштабного набору в реформовані підрозділи Держприкордонслужби України
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

28 березня в аеропорту «Бориспіль» офіційно розпочнеться старт чергового масштабного набору в реформовані підрозділи Державної прикордонної служби України, під час якого планується відібрати близько 800 осіб, більшість з яких з числа цивільної молоді.

Захід з початку відбору в рамках пілотного проекту «Нове обличчя кордону» відбудеться за участі керівництва Уряду, Міністерства внутрішніх справ та Адміністрації Держприкордонслужби України.

Нагадаємо, що відбір на конкурсній основі проходитиме на посади в підрозділи Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» та Мостиського прикордонного загону, персонал яких виконує завдання в аеропорту «Бориспіль», залізничній станції «Київ-пасажирський» та пункті пропуску «Краковець», що на кордоні з Польщею.

Місце проведення заходу: аеропорт «Бориспіль», термінал «D».

Час прибуття: 12.00.

Акредитація представників ЗМІ обов’язкова та проводиться прес-службою Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» до 19.00 27 березня за тел.: (096) 887-58-81 (Світлана Савчук).

 

 

версія для друку