українська російська англійська
До Дня Нацгвардії 176 учасників АТО отримали накази на виділення землі у Харківській області
28.03.2017 | 11:46
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Напередодні Дня Національної гвардії України, 24 березня 2017 року Головне управління Держгеокадастру у Харківській області видало учасникам АТО 176 наказів на отримання земельних ділянок.

З них 36 земельних ділянок площею 1,75 га кожна розташовані у Красноградському районі Харківської області й призначені для ведення особистого селянського господарства. Їх отримали бійці роти поліції особливого призначення «Східний корпус».

Решта наділів площею 0,12 га кожний розташовані у Дергачівському районі Харківської області й призначені для ведення індивідуального садівництва – це 33 земельні ділянки, що розташовані на території Проходівскої сільської ради, 62 ділянки в с. Солоницівка і 45 ділянок в смт. Слатине. Їх отримали учасники бойових дій з «Спілки ветеранів АТО».

Бійці «Східного корпусу» кажуть, що вже встигли подивитися свою землю — всі ділянки розташовані поруч. За словами командира 2-го взводу Ігоря Мартиненка, земля хороша, поруч є селище, озеро, ліс, до ділянки є зручний під'їзд.

За виданими наказами про виділення землі ветеранам необхідно  оформити право власності в реєстраційній службі або у нотаріуса — кому як зручно.

На сьогодні з усіх прийнятих від учасників АТО заяв про надання земельних ділянок 96% задоволені, а більше половини тих військових, хто звернувся, вже вступили в право власності. Всього Головним управлінням Держгеокадастру у Харківській області прийнято 3138 наказів про затвердження документації із землеустрою та передачу у власність 3139 земельних ділянок загальною площею 3643,14 гектара.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.

 

версія для друку