українська російська англійська
Розпочалися дводенні регіональні командно-штабні навчання в рамках програми “PPRD East II”
28.03.2017 | 15:13
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

28 березня в ДСНС України розпочалися дводенні регіональні командно-штабні навчання в рамках програми “PPRD East II”. Метою навчань є посилення реагування на надзвичайні ситуації та поглиблення співпраці між Україною та країнами Європейського Союзу у даній сфері.

У навчаннях беруть участь фахівці ДСНС, представники Національної поліції, Міністерства закордонних справ, Державної прикордонної служби, Міністерства інфраструктури та інших відомств. Програму “PPRD East II” представляють ключові експерти з підтримки приймаючої сторони Антонін Петер та Іса Елберг.

Відкриваючи командно-штабні навчання, заступник директора департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС Геннадій Герасимчук зазначив, що вони дозволять практично відпрацювати аспекти надання гуманітарної допомоги сусідній державі під час виникнення на її території надзвичайної ситуації та узгодити механізм транзитної підтримки іноземних рятувальних команд.

У перший день навчань учасники заходу опрацьовували змодельований запит від Республіки Молдова щодо надання допомоги з ліквідації надзвичайної ситуації, що там виникла та формували пропозиції, як саме Україна може допомогти у подоланні наслідків трагедії на території сусідньої держави.

Командно-штабні навчання продовжаться 29 березня.

 

 

 

версія для друку