українська російська англійська
Андрій Рева: Парламент має усі можливості розглянути та ухвалити Трудовий кодекс до кінця поточної сесії
28.03.2017 | 16:53
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Парламент має усі можливості розглянути та ухвалити Трудовий кодекс до кінця поточної сесії. Про це Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив 28 березня під час робочого візиту до Харкова.

Він повідомив, що сподівається на розгляд проекту Трудового кодексу Верховною Радою протягом другого кварталу 2017 року, тобто до завершення поточної сесії.

«Орієнтовно до липня місяця Верховна Рада розгляне Трудовий кодекс, і маю велику надію, що його буде прийнято», – наголосив Андрій Рева.

Урядовець зазначив, що відсутні будь-які серйозні перепони, що унеможливлюють ухвалення Трудового кодексу, який наразі готується до другого читання, та підтримав позицію Президента щодо приведення документа у відповідність до взятих Україною міжнародних зобов’язань.

«Щодо антидискримінаційних норм – не бачу жодних проблем, якщо мова йде про деталізацію ознак, за якими заборонена дискримінація», – підкреслив Міністр та наголосив, що вважає некоректним намагання деяких осіб перевести це питання у політичну площину.

 

 

версія для друку