українська російська англійська
Підписано Меморандум про взаєморозуміння та взаємодію між Мінмолодьспорту і Благодійним фондом "СОС Дитячі містечка" Україна
28.03.2017 | 18:01
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

28 березня в Мінмолодьспорту підписано Меморандум про взаєморозуміння та взаємодію між Міністерством молоді та спорту і Міжнародною благодійною організацією "Благодійний фонд "СОС Дитячі містечка" Україна.

Підписи під документом поставили Міністр молоді та спорту Ігор Жданов і національний директор МБО "Благодійний фонд "СОС Дитячі містечка" Україна Андрій Чупріков.

Ігор Жданов зазначив, що Міністерство молоді та спорту відкрите до співпраці з інститутами

громадянського суспільства, зокрема щодо розвитку молодіжної сфери, національно-патріотичного виховання, фізичної культури і спорту.

“Ваша організація пройшла довгий шлях розвитку: від реалізації розрізнених проектів до впровадження комплексних програм підтримки сімей та захисту прав дітей у місті Києві, Київській і  Луганській областях. Понад 6500 українських дітей вже отримали допомогу від Фонду”, - зауважив Міністр.

“Об'єднання зусиль Міністерства, "СОС Дитячі містечка", інших громадських організацій допоможуть дітям і молоді; окрім іншого, сприятимуть створенню молодіжного центру у столиці, розвитку установ, які працюють з молоддю”, - зазначив Ігор Жданов.

“Надзвичайно імпонує відкритість Міністерства молоді та спорту, особисто Ігоря Жданова як керівника відомства”, - наголосив Андрій Чупріков.

За словами національного директора благодійного фонду, ідея створення пілотного проекту — молодіжного центру в Києві — стане основою для інших інноваційних проектів в Україні.

Андрій Чупріков зазначив, що "Благодійний фонд "СОС Дитячі містечка" Україна працює понад десять років і є частиною міжнародної конфедерації, діяльність якої триває понад 60 років у 134 країнах світу.

Організація підтримує дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, кризові сім'ї, розробляє спеціальні молодіжні програми, які спрямовані на забезпечення молоді освітою, робочими місцями тощо.

 

 

версія для друку