українська російська англійська
У Рівному військовим лікарям подарували апарат УЗД для обстеження важкохворих
28.03.2017 | 18:25
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 28 березня, Рівненський військовий госпіталь відвідав представник грецької благодійної організації “Фонд Бумбураса” Андрій Кавальчук. У супроводі начальника військово-медичної установи полковника медичної служби Олексія Кльонова він ознайомився з особливостями лікування військовослужбовців Збройних Сил України, які отримали поранення та травми під час виконання завдань Антитерористичної операції.

Під час знайомства з лікувальною установою начальник госпіталю полковник медичної служби Олексій Кльонов, розповів, що з червня 2014 року та по даний час, у військовому госпіталі було надано медичну допомогу понад 14 тисячам військовослужбовців, які безпосередньо брали участь у бойових діях. Значна частина роботи військових лікарів припадає на Рівненський військовий полігон, де за вказаний період пройшли підготовку близько десяти тисяч мобілізованих та контрактників.

За дорученням голови благодійної організації Андрій Кавальчук подякував колективу військово-медичної установи за сумлінну працю та вручив Олексію Кльонову сучасний апарат ультразвукової діагностики, який використовуватимуть тепер для лікування важких хворих, хто не в змозі пересуватися. У відповідь – представнику фонду було вручено лист-подяку від директора Військово-медичного Департаменту Міністерства оборони України.

Як зазначила завідувач кабінету ультразвукової діагностики військового госпіталю Світлана Марчук, особливість цифрової ультразвукової системи S-2 у тому, що вона дає кольорове зображення та використовуватиметься для обстеження органів черевної порожнини і малого тазу, як чоловіків, так і жінок.

 

версія для друку