українська російська англійська
У Балаклії особовий склад підрозділів інженерних військ ЗСУ продовжує роботу щодо ліквідації негативних наслідків вибухів
30.03.2017 | 11:47
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

На місці надзвичайної події у Балаклії особовий склад підрозділів інженерних військ Збройних Сил України виконує складну та відповідальну роботу щодо ліквідації негативних наслідків вибухів на 65 Арсеналі.

Так, на шістьох інженерних машинах розгороджування армійці працюють у самому епіцентрі події – на технічній території військової частини.

«На машинах типу ІМР-1 ми зачищаємо дороги та під’їжджаємо на відстань до 15 метрів від осередків вибухів, що сталися під час надзвичайної події на Арсеналі, – розповідає командир інженерно-саперної роти капітан Роман Семененко. – Це дуже складна та відповідальна робота. Потім, по наших “слідах”, у разі необхідності йдуть військові пожежні на ГПМ-54 аби оцінити ситуацію».

За словами офіцера, з метою ефективного виконання завдань, які постають перед військовослужбовцями підрозділів інженерних військ під час ліквідації наслідків надзвичайної події на території військової частини, сапери активно залучають техніку.

 

версія для друку