українська російська англійська
Володимир Гройсман: Професійно-технічна освіта і реальний сектор в Україні мають працювати разом
30.03.2017 | 12:32
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Професійно-технічна освіта і реальний сектор в Україні мають працювати разом. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування із підприємцями Житомирщини у рамках його робочої поїздки до області.

Обговорюючи можливості розширення співпраці підприємств з закладами професійно-технічної освіти, Глава Уряду виступив з повною підтримкою такої ідеї.

"Якщо ми будемо вчити дітей окремо, а реальний сектор буде окремо, вони ніколи не зустрінуться. Я не хочу, коли молода людина отримує освіту в ПТУ, а потім приходить на виробництво, дивиться на обладнання, каже: "Що це?", і ви починаєте його перевчати. Нам треба, щоб освіта і реальний сектор зустрілися, щоб вони працювали разом. Я це підтримую  повністю", - підкреслив він.

Прем’єр-міністр нагадав, що Уряд передбачив реалізацію проекту з модернізації підготовки робітників за трьома професіями: "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва", "Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування", "Швачка. Кравець. Закрійник", зазначив він.

"Освіта, особливо [підготовка] висококваліфікованих виробничих кадрів, для нас є величезним викликом. Але сама влада нічого не зробить - потрібне абсолютне партнерство між реальним сектором виробництва у підготовці кадрів. Це теж наш пріоритет", - наголосив Володимир Гройсман.

У Житомирській області Прем’єр-міністр відвідав підприємство з виробництва товарів народного господарства Eurogold Industries Ltd, де поспілкувався із бізнесменами про інвестиційні проекти нових підприємств з іноземними інвестиціями.

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин розповів хід створення Індустріального парку Житомир-Схід та плани щодо його розширення. Володимир Гройсман високо оцінив вжиті заходи та закликав вже зараз брати курс на розширення індустріального парку та його можливостей.

 

 

версія для друку