українська російська англійська
Володимир Кістіон закликав народних депутатів вже наступного тижня прийняти закон "Про ринок електричної енергії"
30.03.2017 | 19:24
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Закон про ринок електричної енергії надзвичайно важливий для забезпечення можливості імпорту антрацитового вугілля для українських теплоелектростанції.

Про це сьогодні заявив Віце-прем’єр-міністр України  Володимир Кістіон під час наради з проблемних питань в Об’єднаній енергетичній системі України.

«Нам зараз необхідно забезпечити можливість імпорту антрациту для того, щоб накопичувати запаси, зокрема для наступного осінньо-зимового періоду. Я закликаю народних депутатів на найближчому пленарному засіданні прийняти у другому читанні законопроект «Про ринок електричної енергії». Це життєво необхідно для нашої енергетичної системи», - наголосив Володимир Кістіон.

Він також закликав керівництво генеруючих компаній, потужності яких працюють на вугіллі марки «А», продовжувати вести переговори з потенціальними постачальниками вугілля з інших держав.

Крім того, одним з нагальних поточних завдань перед генеруючими компаніями і ДП НЕК «Укренерго» є забезпечення мінімального споживання антрацитового вугілля зі складів теплоелектростанцій.

«Нам необхідно мінімізувати спалювання антрациту на ТЕС наскільки це можливо. Повністю зупиняти станції вкрай неправильно з технологічної точки зору. Тому потрібно спалювати марку «А» по мінімуму», - зауважив Володимир Кістіон.

 

версія для друку