українська російська англійська
Співпраця Міненерговугілля з Урядово-громадською ініціативою "Разом проти корупції" триває
30.03.2017 | 19:30
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик 30 березня зустрівся з експертами РПР, Діксі Груп, Українського Пелетного Союзу, ГМ «Опора» у рамках співпраці з Урядово-громадською ініціативою «Разом проти корупції».

Під час зустрічі обговорили питання ціни на вугілля, яке постачається на ТЕС України, планів Міненерговугілля щодо забезпечення сталої роботи енергосистеми, забезпечення енергетичними ресурсами, створення державного резерву енергетичного вугілля тощо.

Міністр повідомив про рішення Уряду, що сприятимуть створенню можливостей генеруючим підприємствам для закупівлі палива в необхідних обсягах.

Також Міністр відповів на запитання щодо експорту електроенергії з України до Молдови, можливостей щодо підтримки та сприяння з боку Міненерговугілля з питань впровадження технології спільного спалювання вугілля та твердого біопалива на вугільних електростанціях України, виконання Меморандуму про взаєморозуміння щодо Стратегічного енергетичного партнерства між Україною та Європейським Союзом спільно з Європейським Співтовариством з атомної енергії, який підписано 24 листопада 2016 року.

Представники громадськості наголосили про важливість подальшої роботи з оприлюднення інформації у формі відкритих даних, а також запропонували довести до відома графік публікації окремих видів інформаційних матеріалів та провести спільний аудит інформації, яка оприлюднюється Міністерством та якої потребує громадськість.

 

версія для друку