українська російська англійська
Сергій Савчук: Потужні фінські компанії вже працюють на українському ринку "зелених" проектів та готові розширювати свою діяльність
31.03.2017 | 15:11
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

30 березня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук зустрівся з керівництвом фінської компанії «GreenStream Network Ltd», що працює у сфері «зелених» та кліматичних технологій і залучена в реалізацію більше ніж 100 проектів по всьому світу.

Зокрема, компанія реалізовує проекти зі скорочення викидів СО2 в Україні, Прибалтиці, Південній Африці, Йорданії та Латинській Америці.

«Для нас важливо, що компанії з Фінляндії, однієї з провідних країн ЄС у питаннях відновлюваної енергетики, разом з сучасними технологіями та рішеннями заходять на український ринок. Зі свого боку ми удосконалюємо законодавство та працюємо над створенням сприятливих умов для їхньої роботи», - повідомив Голова Агентства та розповів про позитивні результати розвитку відновлюваної енергетики в Україні у 2016 році та останні законодавчі ініціативи. Окремо він зупинився на низці розроблених проектів в різних регіонах країни, в які можна вигідно інвестувати.

Учасники зустрічі також обговорили різні інструменти фінансування проектів з відновлюваної енергетики. Представники компанії поділилися своїм досвідом з цього приводу. Вони розповіли про заснований енергетичний фонд, а також ще чотири фонди зі скорочення викидів СО2.

Загалом сторони домовилися і надалі співпрацювати, обмінюватися досвідом та актуальною інформацією про відновлювану енергетику як України, так і Фінляндії.

 

 

версія для друку