українська російська англійська
Прем'єр-міністр ініціює розгляд на Нацраді реформ проекту закону про Службу фінансових розслідувань та проекту реформи охорони здоров'я
31.03.2017 | 19:18
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман звернувся до членів Національної ради реформ України із пропозицією провести найближчим часом засідання для обговорення законопроекту про Службу фінансових розслідувань та проекту реформи охорони здоров'я. Про це він заявив на засіданні Національної ради реформ, присвяченому питанням освіти, під головуванням Президента України Петра Порошенка в п’ятницю.  

"Ми направили звернення, прохання скликати Раду реформ щодо двох важливих питань. Ми би хотіли розглянути закон про Службу фінансових розслідувань, обговорити його, аби зробити якісним і спільно подати його до Парламенту. Наступне питання - не менш важливе, і я думаю, що і у часі критичне, - розглянути реформу системи охорони здоров'я", - сказав Глава Уряду і додав, що пропозиції щодо реформи охорони здоров'я вже напрацьовані.

"Дуже би хотілося за таким круглим столом, з експертним середовищем обговорити стратегічні кроки, які ми маємо зробити для того, щоб вивести охорону здоров'я з системи хронічного знищення, яка була побудована за багато років нашої незалежності. Буду вдячний, якщо максимально найближчим часом ми зможемо поговорити про охорону здоров'я", - звернувся Глава Уряду до Президента.

 

версія для друку