українська російська англійська
У Києві стартувала ХІ Спартакіада серед працівників дипломатичних та консульських установ
03.04.2017 | 10:15
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

1 квітня у Києві стартувала ХІ Спартакіада серед працівників дипломатичних та консульських установ. Під час офіційного відкриття заходу заступник Міністра молоді та спорту Ярослав Войтович відзначив, що протягом останнього року змагання набули більшої популярності серед дипломатичних служб. Про це свідчить кількість учасників - за попередніми заявками у Спартакіаді візьмуть участь 26 команд. Минулого року їх було 10.

Ярослав Войтович побажав учасникам вдалих стартів, перемог та зачитав звернення Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова.

«Радо вітаю вас з проведенням Спартакіади, яка понад десять років слугує покращенню здоров'я, шляхом залучення працівників дипломатичних та консульських установ до занять фізичною культурою та пропаганди здорового способу життя. Переконаний, що даний захід сприятиме подальшому зміцненню дружніх відносин між нашими державами, розширенню шляхів та способів комунікації працівників дипломатичних місій, що працюють в Україні», - йдеться у зверненні Міністра.

Розпочалася Спартакіада з волейбольних змагань. За перемогу боролися 12 команд представників Посольства Французької Республіки в Україні, Республіки Казахстан, Сполучених Штатів Америки, Ісламської Республіки Іран в Україні, Держави Ізраїль, Грузії, Федеративної Республіки Німеччина, Консультативної Місії ЄС та Місії Ради Європи в Україні, Міністерства закордонних справ, Міністерства молоді та спорту та ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» при Державному управлінні справами Президента.

Загалом програма турніру включає в себе ще шість видів спорту: боулінг, настільний теніс, футзал, міні-гольф, пейнбол та теніс.

 

версія для друку