українська російська англійська
У Посольстві Литовської Республіки в Україні відбулося урочисте нагородження переможців та призерів ІV Всеукраїнського конкурсу есе "Я - європеєць"
03.04.2017 | 10:25
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

31 березня 2017 року у Посольстві Литовської Республіки в Україні відбулося урочисте нагородження переможців та призерів Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць».

У жовтні 2016 – березні 2017 рр. Посольством Литовської Республіки в Україні спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства культури України, Міністерства освіти і науки України було проведено ІV Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць».

Конкурс проводився серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх і вихованців позашкільних навчальних закладів, членів дитячих і молодіжних громадських організацій України. На фінал конкурсу роботи надіслали понад 5,5 тисяч учасників з усіх регіонів України. Члени журі конкурсу визначили 26 переможців і призерів, які були нагороджені дипломами та цінними подарунками.

Дипломами за перемогу у конкурсі було нагороджено Чекубашеву Валерію, ученицю Великоновосілківської гімназії з загальноосвітньою школою І ступеня Донецької області та Дячук Анастасію, ученицю Криворізької гімназії № 49 Дніпропетровської області.

 За рішенням журі конкурсу есе «Я – європеєць» переможці, які посіли перші місця, візьмуть участь у заохочувальній поїздці до Литовської Республіки.

У церемонії нагородження переможців та призерів Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць» взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, начальник відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства молоді та спорту України Наталія Радчук, голова Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» Павло Горінов, представники Міністерства охорони здоров'я України, члени журі конкурсу.

Начальник відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Мінмолодьспорту Наталія Радчук зачитала вітальне слово лауреатам конкурсу від Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова, подякувала організаторам Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць» за неординарну ідею висловлення думок та прагнень української молоді, яка вже вважає себе частиною великої європейської сім'ї, а учасникам побажала успіхів і натхнення у професійному зростанні та громадській діяльності.

СПИСОК переможців і призерів IV Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць»

І місце:

Чекубашева Валерія, учениця Великоновосілківської гімназії з загальноосвітньою школою І ступеня Донецької області.

Дячук Анастасія, учениця Криворізької гімназії № 49 Дніпропетровської області. 

ІІ місце:

Серьогінов Олександр, учень Луцького НВК «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського». 

Голуб Анастасія, учениця Загальноосвітньої школи № 22 м. Кривий Ріг Дніпропетровської області.

Кривенюк Анна, учениця Луцького навчально-виховного комплексу № 26.

ІІІ місце:

Афанасікова Єва, учениця Добропільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 7 – ДНЗ» Донецької області.

Баран Олександр, учень Остерської ЗОШ I-III ступенів № 2 імені Ю. Збанацького Козелецького району Чернігівської області.

Безденежних Карина, учениця Сутковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Р. Лабаня Ярмолинецького району Хмельницької області.

Бойко Людмила, вихованка Івано-Франківського міського центру дитячого та юнацької творчості.

Борисенко Анастасія, учениця Лисичанської спеціалізованої школи I-III ступенів №27 Луганської області.

Бородавкіна Ірина, студентка Вищого професійного училища  92 м. Сєвєродонецька Луганської області.

Будайчик Катерина,  Шевченківського ліцею Шевченківської районної ради Харківської області.

Вербовенко Глєб, учень Гайсинського НВК «Гайсинська СЗШ – інтернат І-ІІІ ступенів – гімназія» Вінницької області.

Візіренко Ольга, учениця Запорізької гімназії № 45.

Воловодівська Марта, учениця Жидачівської ЗОШ № 2 Львівської області.

Горна Аліна, учениця Коломійцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Носівської районної ради Чернігівської області.

Данилюк Наталія, учениця Запорізької спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів № 40 з поглибленим вивченням англійської мови.

Дяченко Аліна, учениця Орлянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Василівської районної ради Запорізької області.

Єременко Анастасія, учениця Чернівецької загальноосвітньої школи I-III ступенів №16. 

Зиміна Дар’я, учениця Одеської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №5.

Зіненко Анна, учениця Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Житомирської області. 

Козуб Марина, учениця Луцького навчально-виховного комплексу №9.

Марина Бойко, учениця Северинівського НВК Таращанського району Київської області

Нікогосян Такуї, вихованка Дитячого центру Корабельного району м. Миколаєва.

Новицька Людмила,  учениця Миколаївського економічного ліцею №2.

Чабан Богдана, учениця Калуського НКВ «ЗОШ I-III ступенів №10 – ліцей» Івано-Франківської області.

 

 

версія для друку