українська російська англійська
Глава Уряду обговорив із керівництвом Posco Daewoo можливості співпраці в агропромисловому комплексі і виробництві електромобілів
03.04.2017 | 19:12
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман провів зустріч із Президентом та СЕО Posco Daewoo Кім Йонг-Санг та обговорив потенційні проекти щодо інвестування компанії в Україну.

Прем’єр-міністр зауважив, що ключовим завданням для України сьогодні є стале економічне зростання та відхід від сировинного типу національної економіки.

"Ми зацікавлені, щоби створювати додану вартість на території України і зрозуміло, що для цього нам потрібні нові інвестиції і проекти, які у тому числі ми можемо розглядати в плані розвитку нашого агропромислового комплексу, який має надзвичайно високий потенціал. Мова йде про поглиблену переробку саме на території країни", - зазначив Прем’єр-міністр.

Обговорюючи можливі проекти співпраці, Президент POSCO DAEWOO Corporation висловив зацікавлення підприємства у інвестуванні в зерновий портовий термінал та відкриття повноцінного підрозділу компанії в Україні.

Крім того, компанія зацікавлена у співпраці з Україною у напрямку виробництва електромобілів та готова сприяти у створенні національного бренду, зазначив її Президент Кім Йонг-Санг.

Прем’єр-міністр привітав плани компанії щодо діяльності в Україні. "Ми зацікавлені у процесі інвестування в Україну, розвитку національної економіки і розглядаємо можливість співпраці з вами як те, що повністю співпадає з нашими можливостями для розвитку", - зазначив він.

Уряд вживає заходів для створення сприятливих умов для бізнесу та готовий "забезпечити 100-відсоткове супроводження "під ключ" тим бізнес-проектам, що здійснюються в Україні", запевнив Прем’єр-міністр та нагадав, що з цією метою Уряд створив Офіс залучення та підтримки інвестицій.

"Мені потрібні успішні інвестиції, і я готовий максимально приділяти увагу тому, щоб ви досягли свого успіху. Ми готові докладати зусиль, щоб ви були успішні і повністю відкрили свій потенціал в Україні", - наголосив Володимир Гройсман.

 

версія для друку