українська російська англійська
Під головуванням Володимира Кістіона відбулося засідання Комісії з перевірки стану забезпечення охорони праці та техніки безпеки на вугільних підприємствах
03.04.2017 | 20:11
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

3 квітня відбулося засідання Комісії з перевірки стану забезпечення охорони праці та техніки безпеки на вугільних підприємствах, яку очолює Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон.

Під час виступу Володимир Кістіон зазначив, що завдання утвореної комісії – вивчення поточного стану та формування шляхів для покращення ситуації в сфері забезпечення охорони праці на шахтах.

«Завдання нашої комісії – ретельно розібратися в тому, що відбувається у вугледобувній галузі в плані охорони праці, які основні причини і що потрібно забезпечити, щоб домогтися виконання закону про охорону праці, в рамках повноважень роботодавця  і в рамках Уряду», - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

В ході обговорення за пропозиціями учасників комісії було прийнято рішення про утворення регіональних підкомісій, які мають вивчити стан та подати звіти комісії під керівництвом Віце-прем’єра.

«Держпраці спільно з Міністерством енергетики і вугільної промисловості мають створити підкомісії на рівні регіонів, де функціонують вугледобувні підприємства, у складі представників Міненерговугілля, Держпраці, Фонду соціального страхування, представників профспілок, наукових організацій, інститутів, якщо це необхідно. Ці підкомісії мають зробити звіти зі стану забезпечення охорони праці та надіслати узагальнену інформацію до нашої комісії. А ми вже, на основі цього, будемо планувати наші кроки як на рівні окремих державних підприємств, так і на рівні міністерства і Уряду», - зазначив Володимир Кістіон.

Ми повинні убезпечити життя людей, які працюють на вугледобувних підприємствах, адже найцінніше в цьому світі – це людське життя», - підсумував Віце-прем’єр-міністр.

До складу комісії увійшли представники Міністерства енергетики і вугільної промисловості, Державної служби України з питань праці, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань,  Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, профспілок. Головою комісії став Віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон, заступником – заступник Міністра енергетики і вугільної промисловості Анатолій Корзун.

 

версія для друку