українська російська англійська
У Запорізькій області у власність учасникам АТО передано понад 502 га земель
04.04.2017 | 10:33
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам антитерористичної операції та членам родин загиблих воїнів Головне управління Держгеокадастру у Запорізькій області та органи місцевого самоврядування регіону надали учасникам АТО 3301 дозвіл на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельних наділів загальною площею 4051,84 гектара.

Вже завершили процедуру оформлення землі у власність 519 військовослужбовців АТО, яким надано: 256 земельних ділянок загальною площею 476,44 га – для ведення особистого селянського господарства, 189 земельних ділянок загальною площею 19,24 га – для ведення садівництва і 74 ділянки загальною площею 6,36 га – для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських споруд.

Безпосередньо Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області прийнято 414 наказів про затвердження розроблених проектів землеустрою та передачу земельних наділів площею 449,97 га у власність. Органи місцевого самоврядування регіону прийняли 105 таких рішень на землі загальною площею 52,06 гектара.

Найбільше наказів про передачу у власність земельних ділянок прийнято у таких районах Запоріжжя: у Запорізькому – 192 площею 45,09 га, Пологівському – 78 площею 149,97 га, Вільнянському – 48 площею 78,49 га.

Загалом у Запорізькій області отримали 5159 заяв про надання земельних ділянок учасникам АТО. Звернення військовослужбовців  розглядаються у першочерговому порядку.

На сьогодні головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області видано 2941 наказ про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність. Відповідно до цих наказів учасники АТО отримають земельні ділянки для ведення садівництва та особистого селянського господарства загальною площею 3855,02 гектара.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.

версія для друку