українська російська англійська
Володимир Лапа візьме участь у засіданні міжурядової українсько-саудівської комісії з питань торгово-економічного та науково-технічного співробітництва
04.04.2017 | 15:43
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

У рамках візиту урядової делегації України до Саудівської Аравії (м.Ер-Ріяд) Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа візьме участь у п’ятому спільному засіданні міжурядової українсько-саудівської комісії з питань торгово-економічного та науково-технічного співробітництва.

Українську частину міжурядової українсько-саудівської комісії очолює Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий. До складу делегації Уряду України також увійшли представники Мінекономрозвитку, Мінагрополітики, Мінінфраструктури, Мінмолодьспорту, ФДМ.

Візит спрямований на подальший розвиток співробітництва між Україною та Королівством Саудівська Аравія у ряді сфер, зокрема у торговельній, інвестиційній, інноваційній, стандартизації, метрології та оцінки відповідності та сільському господарстві. З цією метою члени делегації України візьмуть участь у ряді двосторонніх зустрічей з представниками Уряду Саудівської Аравії.

Візит делегації Уряду України до Саудівської Аравії триватиме з 3 по 7 квітня 2017 року.

 

версія для друку