українська російська англійська
Євген Нищук провів зустріч із делегацією Світового конгресу українців
05.04.2017 | 17:06
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Міністр культури України Євген Нищук провів зустріч з делегацією Світового конгресу українців, до складу якої ввійшли директор представництва СКУ в Україні Сергій Касянчук, Генеральний секретар СКУ, голова Союзу українських організацій в Австралії, голова комісії з визнання Голодомору геноцидом проти українського народу Стефан Романів та керівник секретаріату Ініціативної групи «Першого грудня» Іван Васюник.

На початку зустрічі Міністр культури України Євген Нищук подякував Світовому Конгресу Українців за допомогу Україні та активну позицію щодо відстоювання її інтересів, зокрема у контексті боротьби з російською дезінформацією за кордоном.

"Світовий Конгрес Українців відіграє важливу роль у підтримці України, проведенні змін і реформ та відстоюванні правди і справедливості за межами нашої країни, на міжнародній арені", - зазначив Євген Нищук.

Він також наголосив, що у свою чергу Міністерство культури України готове і надалі  поглиблювати двосторонню співпрацю зі Світовим конгресом українців.

Під час зустрічі, сторони обговорили питання розвитку українсько-австралійських відносин в контексті підготовки до заходів, присвячених 70-річчю діяльності української діаспори в Австралії. Ще однією темою для обговорення стало питання вшанування  пам’яті жертв Голодомору. Зокрема, Євген Нищук наголосив на важливості донесення історії Голодомору до всіх світових національних урядів, що досі вагаються, чи визнавати голод в Україні у 1932-1933 роках геноцидом українців.

 

версія для друку