українська російська англійська
Тарас Кутовий: Саудівська Аравія є перспективним партнером для нарощування експорту та залучення інвестицій
05.04.2017 | 17:47
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ І ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Королівство Саудівської Аравії є важливим партнером для нарощування експорту в АПК та поглиблення торгово-економічного співробітництва між двома країнами. Про це заявив Міністр аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий під час зустрічі з керівництвом Міністерства довкілля, водопостачання та сільського господарства Королівства Саудівської Аравії. Зустріч відбулася в рамках П’ятого засідання Міжурядової українсько-саудівської комісії з торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва, яке проходить у Саудівській Аравії з 3-7 квітня 2017 року.

«Ми вважаємо Саудівську Аравію важливим і перспективним партнером для нарощування експорту, потенціал якого має реалізуватися повною мірою. Впевнений, міжурядова комісія буде сприяти розширенню товарообігу в галузі сільського господарства, зокрема за рахунок екпорту зернових, олійних культур, м’яса худоби та птиці», - зазначив Тарас Кутовий.

За словами Міністра, Уряд України готовий максимально сприяти намірам саудівських сільськогосподарських компаній інвестувати в українську економіку.

«Сьогодні ми вживаємо всіх необхідних заходів для того, щоб полегшити підприємницьку діяльність як українських, так і іноземних інвесторів. Відкриття спільних підприємств в Україні дозволить залучити інвестиції та поліпшити наші торговельні відносини», - зауважив Міністр.

У рамках поглиблення торгово-економічного партнерства між країнами, готується до підписання Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Саудівська Аравія про співробітництво в галузі сільського господарства, тваринництва та рибальства.

 

версія для друку