українська російська англійська
Прикордонники отримали 4 нові модулі для здійснення контрольно-пропускних операцій в КПВВ «Мар`їнка»
06.04.2017 | 10:56
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Учора в рамках технічної допомоги від УВКБ ООН, що направлена на розвиток інфраструктури в КПВВ, прикордонники Краматорського загону отримали 4 нові робочі модулі для здійснення паспортного контролю в КПВВ «Мар`їнка».

Ці модулі розміщені на пішохідних напрямках і мають по 5 робочих місць, тобто загалом 20 робочих місць для зміни прикордонних нарядів. Це дасть змогу суттєво збільшити кількість контрольно-пропускних операцій, направлених на оформлення громадян, які перетинають лінію розмежування в пішому порядку, зменшити черги та час очікування пропуску. Зараз в середньому за зміну КПВВ «Мар`їнка» перетинають близько 7 тисяч громадян.

За досвідом встановлення нещодавно додаткових модулів в КПВВ «Новотроїцьке» та «Майорське» можна стверджувати, що це значно покращило умови роботи персоналу зміни прикордонних нарядів і умови перетину громадянами лінії розмежування. Особливо актуальним це завжди стає в період святкових днів, а також в період отримання громадянами, що проживають на тимчасово непідконтрольній території, соціальних та інших виплат, коли в КПВВ спостерігається суттєве збільшення пасажиропотоку.

В урочистій церемонії передачі модулів взяли участь заступник голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Віктор Ремський, голова офісу УВКБ ООН Мамо Мулусеу, представники організації цивільно-військового співробітництва, ДСНС, міжнародних гуманітарних організацій, а також представники засобів масової інформації.

Сертифікат ООН на 4 сучасних робочих модулі начальнику Краматорського прикордонного загону полковнику Анатолію Федорчуку вручив  Голова офісу УВКБ ООН Мамо Мулусеу.

Прикордонники висловили щиру вдячність представникам Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні та запевнили, що зі свого боку зроблять все для того, щоб результати їхньої допомоги були направлені на полегшення процедури та умов перетину громадянами лінії розмежування.

 

 

версія для друку