українська російська англійська
На Полтавщині розпочато будівництво 28 соціальних об’єктів
06.04.2017 | 14:25
ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

У І кварталі 2017 року в Полтавській області розпочато роботи на 28 об’єктах, будівництво яких буде здійснюватися за рахунок державного і місцевих бюджетів.

 Серед них такі соціально значущі об’єкти як «Будівництво водопровідної мережі по вул. Пирятинській в м. Полтава (с. Івончинці)», «Реконструкція системи теплопостачання Римарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з встановленням блочно-модульної топкової потужністю 192 кВт по вул. Соборна, 63, с. Римарівка Гадяцького району Полтавської області», «Капітальний ремонт вуличного каналізаційного колектора по вул. Шевченка у м. Лохвиця» та низка об’єктів з будівництва зовнішнього електроосвітлення.

Також департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Полтавській області за вказаний період зареєстровано 771 декларацію про готовність об’єктів до експлуатації, будівництво яких виконувалося за рахунок державного і місцевих бюджетів. Переважно це будівництво та реконструкція зовнішнього освітлення, реконструкція і переоснащення систем опалення та водопостачання, реконструкція та капітальний ремонт об’єктів житлово-комунального господарства, дошкільних закладів та закладів освіти.

 

 

версія для друку