українська російська англійська
У Києві проходить ІІ Форум молодих бібліотекарів "Бібліотека в тренді"
06.04.2017 | 15:55
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Міністерство молоді та спорту прагне створювати максимальні можливості для спілкування українських молодих людей з їх однолітками з інших країн, ініціювання ними спільних проектів, молодіжних обмінів тощо. Це робиться, зокрема, для активізації молодих українців у загальноєвропейському та світовому просторі. На цьому наголосив заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема під час відкриття ІІ Форуму молодих бібліотекарів “Бібліотека в тренді” 6 квітня.

Олександр Ярема акцентував на важливості такого напряму діяльності Міністерства як неформальна освіта. Заступник Міністра поінформував про програму національного масштабу “Молодіжний працівник”, метою якої є підвищення кваліфікації молодіжних лідерів та фахівців молодіжної сфері в умовах децентралізації.

“Підготовка молодіжних працівників дає можливість тим, хто працює з молоддю, отримавши інструментарій, певні знання та навички, більш ефективно працювати, краще розуміти потреби молодих людей та об'єднувати їх для вирішення їх же або спільних питань”, - зауважив Олександр Ярема.

Посадовець відзначив, що багато молодих бібліотекарів зголосилися і також стали учасниками програми “Молодіжний працівник”.

Окрім іншого, під час Форуму передбачено секції, присвячені молодіжній роботі у бібліотеці та програмі “Молодіжний працівник”, а також організації молодіжних центрів в Україні.

Організатором Форуму є молодіжна секція Української бібліотечної асоціації у партнерстві з  Міністерством молоді та спорту, науково-технічною бібліотекою ім. Г.І.Денисенка НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського”, студентським простором Belka.

Учасниками заходу стали близько ста молодих фахівців бібліотечної справи з різних регіонів України, а також партнери та гості з Хорватії, Польщі, Румунії, Словенії.

Метою Форуму є обговорення діяльності сучасних інноваційних бібліотек.

За словами організаторів, це чудова можливість відкрити для себе нові можливості у професії, обмінятись ідеями та результатами бібліотечних ініціатив, зустрітись із молодими бібліотекарями України та світу, налагодити нові партнерські зв’язки.

Проходить ІІ  Форум молодих бібліотекарів 6-7 квітня у Києві.

 

версія для друку