українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко: Заборона пропагандистських книг із РФ - це один із кроків на шляху деколонізації
06.04.2017 | 15:38
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Протягом 30 днів імпортери і розповсюджувачі книгопродукції мають підготуватися до виконання Закону щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту. У середу Уряд ухвалив 2 Порядки, які визначають процедури надання дозволів для книг походженням із РФ, а також вилучення  продукції, яка буде розповсюджуватися  без дозволів. Про це в ефірі «5 каналу» у програмі «Час. Підсумки дня» повідомив Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко.

«Коли ми тільки починали кампанію щодо підтримки урядового закону, пропагандистську  літературу почали потрохи  забирати з полиць. Зараз завдання в тому, щоб поставити цю справу на системну основу. Ті книги із Росії, які мають науковий зміст, не дають жодних політичних оцінок, не паплюжать нас і нашу історію – будуть отримувати дозвіл і зможуть продаватися у нас. Всі решта книг, які є пропагандистськими в основі змісту чи в підтекстах – вони не отримають дозволу», - наголосив В’ячеслав Кириленко.

Віце-прем’єр-міністр зазначив, що заборона пропагандистських книг із РФ – це один із кроків на шляху  деколонізації. І такі процеси зараз  відбуваються в кіно, музиці, на телебаченні.

 

 

версія для друку