українська російська англійська
МТОТ та KfW погодили параметри роботи з будівництва соціального житла для переселенців
06.04.2017 | 16:23
МІНІСТЕРСТВО З ПИТАНЬ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ УКРАЇНИ

Будівництво об’єктів соціального житла для внутрішньо переміщених осіб за  програмоюЖитло для внутрішньо переміщених осіб в Українімає розпочатися у 2018 році.

Такі терміни були визначені у ході погодження спільних дій між Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб та представниками KfW, який надає грантове фінансування для програми в обсязі 25,5 млн євро.

До кінця поточного року планується завершити підготовчі роботи, зокрема  з напрацювання критеріїв відбору об’єктів будівництва. Відповідно до них, місцеві громади зможуть подавати заявки на фінансування. Вже у четвертому кварталі поточного року планується підписання міжурядової угоди між урядами України та Німеччини з цього проекту.

За словами представників KfW, установа не планує обмежуватись лише Донецькою та Луганською або прилеглими до них областями, де сконцентрована найбільша кількість ВПО, а відкрита для проектів на всій території України. Головним критерієм відбору буде якість заявленого проекту та спроможність громади у подальшому підтримувати експлуатацію зведених об’єктів на належному рівні.

 

версія для друку