українська російська англійська
Микола Мовчан бере участь у п'ятому спільному засіданні Міжурядової українсько-саудівської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва
06.04.2017 | 16:35
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

5-6 квітня 2017 року у м. Ер-Ріяд, Королівство Саудівська Аравія, проходить п'яте спільне засідання Міжурядової українсько-саудівської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва, у якому бере участь заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Микола Мовчан.

Головною метою візиту української делегації до Королівства Саудівська Аравія є поглиблення двостороннього співробітництва, у тому числі розвиток існуючого потенціалу співпраці  у таких сферах, як сільське господарство, інвестиції, енергетика, авіаційно-космічна промисловість, торгівля, освіта, медицина, туризм, фізична культура і спорт, молодіжна політика.

Під час засідання та участі у двосторонніх зустрічах заступник Міністра з питань європейської інтеграції обговорив із саудівською стороною низку актуальних питань двостороннього співробітництва між Україною та Королівством Саудівська Аравія, у тому числі,  у сферах молоді, фізичної культури та спорту.

В рамках участі у заході Микола Мовчан провів окрему зустріч із заступником Голови Саудівської спортивної адміністрації Мансуром Аль-Мансуром, під час якої сторони обговорювали як питання двосторонньої співпраці, так і теми українсько-саудівського партнерства в рамках ЮНЕСКО та інших міжнародних організацій.

 

 

версія для друку