українська російська англійська
Україна зацікавлена у розширенні воєнно-політичного діалогу та військового співробітництва зі Словаччиною, – Державний секретар МО України
06.04.2017 | 17:15
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 6 квітня, у Києві відбулася зустріч Державного секретаря Міністерства оборони України генерал-полковника Олександра Дубляна з Державним секретарем Міністерства оборони Словацької Республіки Робертом Ондрейчаком.

Державний секретар Міністерства оборони України подякував Уряду та народу Словаччини за підтримку та наголосив на необхідності розширення співробітництва в оборонній сфері.

«Ми надзвичайно цінуємо підтримку України з боку Словацької Республіки у складний для нашої держави час, – відзначив генерал-полковник Олександр Дублян. – Гібридній агресії можна протистояти тільки об’єднавши зусилля. Українська сторона зацікавлена у розширенні воєнно-політичного діалогу та військового співробітництва як на двосторонній, так і на багатосторонній основі».

Державний секретар Міністерства оборони України поінформував свого словацького колегу про поточну ситуацію на сході України, а також про хід проведення реформ у вітчизняному оборонному відомстві.

Державний секретар Міністерства оборони Словацької Республіки Роберт Ондрейчак зазначив, що Словаччина розглядає Україну як ключового партнера у співробітництві в оборонній сфері. Він також наголосив на повній підтримці територіальної цілісності та суверенітету України.

«Безпека у Центральній Європі тісно пов’язана з ситуацією на сході України. Тому Словаччина підтримуватиме конкретні проекти, зокрема щодо євроінтеграції України та розвитку спроможностей українських Збройних Сил», – зазначив Роберт Ондрейчак.

Під час зустрічі сторони обговорили напрями подальшої співпраці, домовилися про обмін досвідом проведення оборонної реформи та протистояння гібридним загрозам.

 

версія для друку