українська російська англійська
Іван Руснак провів зустріч із заступником Генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер
06.04.2017 | 19:38
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 6 квітня, у Києві перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак провів зустріч із заступником Генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер.

Сторони обговорили питання співробітництва України з Північноатлантичним альянсом, проведення в Україні оборонної реформи, а також виконання заходів з реалізації Комплексного пакета допомоги НАТО Україні.

Перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак подякував заступнику Генерального секретаря НАТО за всебічну підтримку Альянсом України та поінформував щодо воєнно-політичної ситуації в Україні та навколо її кордонів.

«Обстановка в районі проведення Антитерористичної операції залишається напруженою. Крім того, неабияку стурбованість викликають спільні стратегічні навчання збройних сил Росії та Білорусі «Захід-2017», які відбудуться восени цього року», – зазначив він.

За словами першого заступника глави вітчизняного оборонного відомства, незважаючи на виклики і загрози, Україна взяла курс на проведення глибокої оборонної реформи та приведення сил оборони до стандартів НАТО.

«На цей час в Україні прийнято всі стратегічні документи оборонного планування, підготовка яких здійснювалася за участю експертів Альянсу. Створений Комітет реформ Міністерства оборони України та Збройних Сил України, яким опрацьовано Дорожню карту оборонної реформи», – повідомив Іван Руснак.

Перший заступник Міністра оборони України зазначив, що у ході заходів реформування основний наголос робиться на реформі управління силами безпеки і оборони України, системи підготовки Збройних Сил України за стандартами НАТО тощо.

Під час зустрічі сторони обговорили напрями подальшого розвитку співробітництва України та Альянсу і провели попередню оцінку реалізації Комплексного пакета допомоги НАТО Україні.

 

 

версія для друку