українська російська англійська
Мирослав Продан: Перші чотири пункти пропуску будуть переобладнані за рахунок коштів, отриманих від перевиконання плану з митних надходжень
06.04.2017 | 19:54
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

За результатами першого кварталу ДФС отримає додаткових 800 млн грн, які будуть направлені на технічне переоснащення митниці. Про це повідомив в.о. Голови ДФС Мирослав Продан під час 5-го засідання Керівного комітету проекту Twinning «Підтримка Державної фіскальної служби України у розвитку елементів інтегрованого управління кордонами у митній сфері», яке відбулося сьогодні, 6 квітня.

Нагадаємо, згідно з Державним бюджетом України на 2017 рік ДФС отримала можливість використовувати 10 відсотків від суми перевиконання індикативів митних надходжень на розвиток митної інфраструктури.

«З початку цього року перевиконання митницями індикативного показника з надходжень становить понад 8 млрд грн. Тобто за результатами І кварталу ми отримуємо від Міністерства фінансів України 800 млн грн, які спрямовуватимуться  на розбудову, благоустрій та забезпечення технічними засобами митного контролю пунктів пропуску», - підкреслив Мирослав Продан.

Зараз визначаються перші 4 пункти пропуску на державному кордоні України, на які буде направлено ці кошти для одночасної розбудови з сусідніми країнами. Пункти пропуску планується обладнати інтерактивними системами відео-контролю, ваговими комплексами, стаціонарними сканерами тощо.

Також, за словами очільника ДФС, частина коштів буде спрямована на збільшення фонду заробітної плати співробітникам митної сфери.

 

 

версія для друку