українська російська англійська
Павло Розенко: Наближення послуг Пенсійного фонду до людей - невід'ємна складова пенсійної реформи
07.04.2017 | 13:43
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Пенсійна реформа – це не лише зміни до законодавства і зміна параметрів пенсійної системи, це в тому числі покращення якості надання послуг пенсіонерам та застрахованим особам з боку Пенсійного фонду України. Про це під час робочої поїздки в Житомирську область заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Ми наближаємо послуги Пенсійного фонду до громадян України, і за 2 роки ми дуже серйозно просунулися в цьому питанні»,- сказав він. 

«Ми провели 2 аудити Пенсійного фонду і сьогодні чітко знаємо, що Пенсійний фонд не виплачує пенсій «мертвим душам», не здійснює подвійних-потрійних чи якихось інших незаконних виплат. Ми серйозно скоротили апарат Пенсійного фонду та адмінвидатки», - нагадав Павло Розенко.

«Але разом з тим відкриваємо нові сучасні пункти в об’єднаних територіальних громадах, де будуть приймати документи для оформлення пенсій, надавати консультації щодо обрахунку чи перерахунку пенсій, обрахунку стажу. Тепер людині не треба їхати за 20 км, наприклад в Житомир, а можна отримати консультацію щодо  пенсійного забезпечення безпосередньо в ОТГ», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

Павло Розенко також зауважив, що процес об’єднання територіальних громад має колосальний потенціал для розвитку територій. «Внаслідок об’єднання у громад є додатковий ресурс для  розвитоку інфраструктури, покращення якості надання послуг. Ми бачимо, що процес децентралізації набирає обертів і люди починають відчувати позитивний ефект», - підкреслив він.

 

версія для друку