українська російська англійська
Якісна модель обігу земель може допомогти перетворити всю економічну модель України з сировинної на виробничу, - Глава Уряду
07.04.2017 | 15:15
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Якісна модель введення в Україні ринку обігу земель, розроблена в інтересах громадян країни, може допомогти змінити економічну модель з сировинної на економіку виробництва доданої вартості. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у ході роботи Форуму «Уряд під мікроскопом: підсумки року роботи та виклики».         

«В Україні десятиріччями ведеться дискусія щодо ринку земель, але ніхто досі не запропонував модель ринку землі. І ми розуміємо, що в цьому, надзвичайно чутливому питанні для українців, треба рухатися дуже виважено і професійно. Ту модель, яку ми можемо запропонувати, яка передбачає право продажу для фізосіб та обмеження продажу по гектарах - це може бути якісний початок реформи. І навіть у такому форматі є рішення, які дозволяють включити обіг земель в економічне зростання», - сказав Глава Уряду.

Він підкреслив, що напрацьоване бачення обігу земель, вже на часі. «Це в інтересах громадян і в інтересах розвитку фермерського руху. Це запорука нашого успіху, конкурентності й зайнятості. Такий крок дозволить змінити модель економіки з сировинного типу на вироблення продукту», - підкреслив Прем’єр-міністр.

 

 

 

версія для друку