українська російська англійська
Володимир Лапа: Очікуємо прийняття законопроекту №0906 вже в травні
10.04.2017 | 16:59
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

Ми розраховуємо, що законопроект «Про державний контроль, що здійснюється з метою перевірки відповідності законодавству про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» (реєстр. № 0906) Парламент зможе ухвалити вже в травні, - заявив Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа на прес-конференції 10 квітня.

Він нагадав, що законопроект декілька тижнів тому розглядався у сесійній залі Парламенту і був направлений на повторне друге читання.

«На даний момент Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин проводить ґрунтовну, фахову і змістовну дискусію щодо підготовки цього законопроекту до повторного другого читання. Сподіваємося, що вже на цьому тижні він буде розглянутий Аграрним комітетом ВР, і, відповідно, розраховуємо на те, що уже в травні він може бути розглянутий народними депутатами та прийнятий в цілому як закон», - заявив Володимир Лапа.

За словами Голови Держпродспоживслужби, ухвалення законопроекту №0906 дозволить запровадити ефективну систему контролю та передбачити інструменти, які мінімізують корупцію. «З одного буку він дозволяє ефективно виконувати функції зі здійснення державного контролю: наприклад, коли є ризик життю і здоров’ю громадян, перевірка господарюючих суб’єктів буде здійснюватися без попередження. А з іншого -  його прийняття дає додаткові можливості щодо забезпечення прав бізнесу, ліквідації корупційних ризиків, зокрема через проведення відеофіксації процедури інспектування не лише інспекторами Держпродспоживслужби, але й господарюючими суб’єктами», - додав Володимир Лапа.

версія для друку