українська російська англійська
Степан Кубів взяв участь у ІІ Українському форумі бізнесу та відповів на проблемні питання роботи бізнесу в Україні
10.04.2017 | 18:43
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

10 квітня в Києві відбувся ІІ Український форум бізнесу за участю Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, Першого віце-прем'єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва та представників об’єднань української бізнес-спільноти.

Під час спілкування з бізнесом урядовці обговорили питання стратегічних реформ Уряду, які спрямовані на покращення бізнес-клімату, покращення експортних можливостей для підприємців, зменшення регуляторного тиску на бізнес та вирішення інших системних проблем українського бізнесу.

«Завдання Уряду це діалог, ми дійсно повинні чути, бачити проблеми і їх вирішувати. Накопичилося дуже багато проблем. Я підтримую позицію Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана у тому, що ми зробили за останні три роки, ті позитивні зміни - це результат чесної роботи і чесного діалогу з бізнесом і громадськістю. Не все одразу вдається як нам хочеться, але ми йдемо правильним шляхом, тому що говоримо про проблеми й вирішуємо через системні реформи незручні питання», - наголосив Степан Кубів.

Степан Кубів зазначив, що системні проблеми українського бізнесу є наслідком багаторічних негативних процесів, які 26 років від отримання Україною незалежності суттєво впливали на інституційну спроможність влади розвивати економіку України, однак системний підхід Уряду дозволив зупинити падіння і розпочати втілення важливих реформ, які зрештою мають покращити економічну ситуацію та створити можливості для розвитку та зростання.

«Щоб вирішувати великі системні проблеми, які наразі постають перед бізнесом треба переносити дискусію та роботу на спільні площадки Уряду, Парламенту та громадськості. Це дозволить ефективно втілювати важливі реформи для України», - прокоментував Степан Кубів.

Представники підприємств та урядовці обговорили реформи у сфері державного регулювання, податкової та митної політики, покращення умов конкуренції, розширення експортних можливостей та інші сфери.

Довідково

Український форум бізнесу – це платформа для відкритого діалогу влади та бізнесу. Форум відбувається у форматі “Питання-Відповіді”, де представники різних видів бізнесу мають змогу ставити питання високопосадовцям та отримувати відповіді. Під час першої частини заходу Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман відповідав на питання присутніх підприємців. Перший віце-прем'єр-міністра України Степан Кубів продовжив діалог з бізнесом.

 

версія для друку