українська російська англійська
Поліція забезпечить безпеку громадян на масових заходах у державі, - Олександр Фацевич
11.04.2017 | 15:23
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

Про це заступник глави Національної поліції України – начальник патрульної поліції Олександр Фацевич заявив на нараді, яка відбулася сьогодні, 11 квітня, під головуванням першого заступника Міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового та за участю керівництва Нацполіції, ДСНС, Держприкордонслужби, ДМС та командування Нацгвардії.

Упродовж найближчого  місяця на території України планується проведення низки заходів за участі великої кількості громадян. Зокрема, йдеться про заходи безпеки під час великодніх свят, проведення в Україні музичного конкурсу «Євробачення-2017», чемпіонату світу з хокею, відзначення річниці аварії на Чорнобильській АЕС та інших загальнодержавних заходів.

За словами Олександра Фацевича, на великодні свята правоохоронці очікують проведення богослужінь у понад 15 тисячах культових споруд. Участь у них можуть взяти майже 8 мільйонів громадян.

«До забезпечення правопорядку у великодню ніч плануємо залучити майже 25 тисяч правоохоронців, з яких 1,5 тисячі військовослужбовців Національної гвардії України», – зазначив він.

Крім того, поліція забезпечуватиме публічну безпеку під час проведення виборів до місцевих рад у 23 регіонах України, святкування Міжнародного дня солідарності трудящих та Дня пам’яті і примирення.

«Ситуаційні центри повинні бути переведені на посилений режим роботи та забезпечувати ефективну координацію всіх сил та засобів поліції», – повідомив заступник Голови Нацполіції розповідаючи про посилені заходи безпеки під час проведення масштабних та резонансних заходів.

За словами першого заступника Міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового, робота ситуаційних центрів, забезпечення, розстановка сил та засобів, а також координація роботи з усіма правоохоронними структурами повинні бути на постійному контролі.

Водночас Сергій Яровий закликав керівників підрозділів поліції тісно взаємодіяти із представниками громадськості і роз’яснювати їм про неприпустимість порушень публічного порядку і безпеки громадян.

«Обов’язково проводити постійну роботу з громадськими організаціями – різного «бойового розфарбування» і різного спрямування. Ще раз спілкуватися і розповідати, що є межа, за яку не можна переступати. Якщо ви перейдете цю межу – будемо діяти жорстко, законно», – підкреслив Сергій Яровий.

 

версія для друку