українська російська англійська
Степан Кубів провів засідання української частини українсько-польської Міжурядової комісії з питань економічного співробітництва
11.04.2017 | 18:56
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

11 квітня у Києві відбулося засідання української частини українсько-польської Міжурядової комісії з питань економічного співробітництва під головуванням Першого віце-прем'єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва за участі заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торгового представника України Наталії Микольської.

Учасники обговорили стан та перспективи двостороннього співробітництва та підготовку до VI засідання польсько-української Міжурядової комісії з питань економічного співробітництва. 20-21 квітня 2017 року у Варшаві вперше з 2012 року відбудеться засідання Міжурядової комісії.

«Польща для України є стратегічним партнером та одним з основних торговельних партнерів. Тому робота українсько-польської Міжурядової комісії з питань економічного співробітництва має велике значення для посилення двосторонніх відносин між нашими країнами. Сподіваюсь, що спільне засідання Комісії у Варшаві стане поштовхом для активізації торгівлі та економічної взаємодії», - наголосив Степан Кубів.

Він нагадав, що Угода про асоціацію Україна-ЄС є дороговказом для стратегічних реформ та сприяє подальшій інтеграції України у міжнародну торгівлю.

«Ми докладаємо багато зусиль для просування української продукції на світові ринки, зокрема на ринки Польщі. Звісно, дипломатична та політична підтримка Польщі у євроінтеграції України та досвід Польщі щодо проведення системних реформ, є вкрай важливими для України», - наголосив Степан Кубів.

Учасники засідання відзначили успішний досвід роботи польських компаній в Україні та обсяг інвестицій яких складає 760,4 млн дол США (станом на 01.01.2017), що становить 2% у загальному обсязі прямих польських інвестицій в економіку України.

Торговий представник України Наталія Микольська, у свою чергу, разом з присутніми розглянула питання щодо стану українсько-польського співробітництва у торговельно-економічній та інвестиційній сферах, енергетичній галузі, у сферах сільського господарства, транспорту та інфраструктури, фінансово-банківському секторі та ін. Крім того, обговорено багато інших важливих питань щодо підготовки до спільного засідання VI засідання польсько-української Міжурядової комісії з питань економічного співробітництва.

 

Довідково  

Українсько-польська Міжурядова комісія з питань економічного співробітництва створена на підставі міжурядової Угоди про економічне співробітництво, що регламентує її діяльність, яка була підписана 4 березня 2005 року. Відбулося п’ять засідань Комісії, останнє було проведено у м. Київ 18 - 19 травня 2012 року. Чергове шосте спільне засідання Комісії буде проведено 20-21 квітня 2017 року у м. Варшава.

 

версія для друку